RN73R1JTTD4423C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4423C50
JLCPCB Part #
C2518840
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS