RN73R1JTTD4422A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4422A10
JLCPCB Part #
C4141600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS