RN73R1JTTD4420D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4420D10
JLCPCB Part #
C2547297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS