RN73R1JTTD43R2F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD43R2F100
JLCPCB Part #
C3950644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS