RN73R1JTTD43R2C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD43R2C50
JLCPCB Part #
C2519332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS