RN73R1JTTD4372D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4372D50
JLCPCB Part #
C2497947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS