RN73R1JTTD4371A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4371A25
JLCPCB Part #
C2566776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS