RN73R1JTTD4322B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4322B10
JLCPCB Part #
C2564599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS