RN73R1JTTD4320F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4320F25
JLCPCB Part #
C4069428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS