RN73R1JTTD42R7F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD42R7F25
JLCPCB Part #
C2498333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.7Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS