RN73R1JTTD4271F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4271F50
JLCPCB Part #
C3997965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.27kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS