RN73R1JTTD4271B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4271B25
JLCPCB Part #
C4025427
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS