RN73R1JTTD4222C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4222C25
JLCPCB Part #
C4015926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS