RN73R1JTTD4220C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4220C50
JLCPCB Part #
C4133799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS