RN73R1JTTD4122B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4122B10
JLCPCB Part #
C3967895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS