RN73R1JTTD4121C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4121C50
JLCPCB Part #
C4290738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS