RN73R1JTTD4020F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4020F25
JLCPCB Part #
C4162646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS