RN73R1JTTD4020B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4020B10
JLCPCB Part #
C3931028
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS