RN73R1JTTD3971F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3971F50
JLCPCB Part #
C4075632
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.97kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS