RN73R1JTTD3970B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD3970B10
JLCPCB Part #
C2564654
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 397Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS