RN73R1JTTD3923C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3923C50
JLCPCB Part #
C2519435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS