RN73R1JTTD3921B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3921B50
JLCPCB Part #
C4250253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS