RN73R1JTTD3920F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3920F25
JLCPCB Part #
C3927771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS