RN73R1JTTD3920A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3920A25
JLCPCB Part #
C4147004
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS