RN73R1JTTD3903F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3903F25
JLCPCB Part #
C4334999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS