RN73R1JTTD3903C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD3903C25
JLCPCB Part #
C2519650
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS