RN73R1JTTD3881F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3881F50
JLCPCB Part #
C2496151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.88kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS