RN73R1JTTD3881D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3881D100
JLCPCB Part #
C4272855
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS