RN73R1JTTD3880B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3880B50
JLCPCB Part #
C4103307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 388Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS