RN73R1JTTD3833B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3833B25
JLCPCB Part #
C4151158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS