RN73R1JTTD3831F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3831F25
JLCPCB Part #
C4222183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS