RN73R1JTTD3831C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3831C25
JLCPCB Part #
C3935736
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS