RN73R1JTTD3830D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3830D50
JLCPCB Part #
C4298471
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS