RN73R1JTTD37R9C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD37R9C50
JLCPCB Part #
C4348673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS