RN73R1JTTD3792A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3792A25
JLCPCB Part #
C2566978
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS