RN73R1JTTD3743D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3743D100
JLCPCB Part #
C4259537
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS