RN73R1JTTD3742F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3742F50
JLCPCB Part #
C2496684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ 75V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS