RN73R1JTTD3612B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3612B10
JLCPCB Part #
C2564649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS