RN73R1JTTD3600F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3600F25
JLCPCB Part #
C4002633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS