RN73R1JTTD3600C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD3600C50
JLCPCB Part #
C2518037
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS