RN73R1JTTD35R7F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD35R7F100
JLCPCB Part #
C4141273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS