RN73R1JTTD35R2C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD35R2C25
JLCPCB Part #
C3975968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS