RN73R1JTTD3570D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3570D50
JLCPCB Part #
C2496451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS