RN73R1JTTD3521D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3521D100
JLCPCB Part #
C2497370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.52kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS