RN73R1JTTD3520A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD3520A05
JLCPCB Part #
C3924283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 352Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS