RN73R1JTTD34R8F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD34R8F50
JLCPCB Part #
C4307221
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS