RN73R1JTTD34R8D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD34R8D50
JLCPCB Part #
C4103633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS