RN73R1JTTD34R8B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD34R8B50
JLCPCB Part #
C4158770
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS