RN73R1JTTD34R8B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD34R8B25
JLCPCB Part #
C4335164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS