RN73R1JTTD3442A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD3442A05
JLCPCB Part #
C3925134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS